Flamenko plius

FLAMENKO PLIUS

arba

ŠOKU: GROŽĮ, SVEIKATĄ, JĖGĄ

Užsiėmimai specialiai parengti apjungiant somatinį judesį ir flamenko šokį.

 pirmadieniais ir trečiadieniais

11.45 – 12.45 

19.15 – 20.15

kaina 50 eurų (aštuoni užsiėmimai iš eilės grupėje),

Vieno užsiėmimo kaina grupėje 10 eurų.

PAŽINTINĖ  PAMOKA

LAPKRIČIO 7 D. 19.15, LAPKRIČIO 9 d. 17.00

Pažintinės pamokos KAINA 5 eurai.

Registruokitės:

e.p. info@sokflamenko.lt

tel.: 8 675 33809

Šokis savaime teikia geras emocijas, gracingą laikyseną ir fizinį krūvį. O teisingas savo kūno sistemų naudojimas prideda ne tik sveikatos, bet ir aiškumo kaip tiksliau, gražiau, gracingiau daryti tam tikrus judesius.
Tam, kad šokis būtų pilnavertis, svarbu suvokti, pajausti judesio kokybę bei tikslingai lavinti ir išlaisvinti „sustingusias“ ir „užmirštas“ vietas kūne.
Tad kaip išmintingai įdarbinti šokiui savo kūną, išmokti naudotis reikiamais raumenimis, taisyklinga kaulų padėtimi, tuo pat metu gerinant sveikatą ir bendrą savijautą, bus mokoma specialiai parengtuose užsiėmimuose, apjungiant somatinio judesio ir flamenko šokio pagrindus.

Ką duoda šie užsiėmimai? 

Somatinių judesių pagalba flamenko šokių mokymasis yra daug efektyvesnis. Taip pat lavina kūno plastiką, judesius daro organiškais, skatina improvizacinį potencialą, žadina viso kūno raumenų sistemą, mankština ir gydančiai veikia sąnarius, sausgysles, vysto kūno kaip visumos pojūtį. Labai gera mankšta visam kūnui. Judesiai puikiai atrodo scenoje. Gera sveikatinimosi priemonė. Atveria kūrybinį potencialą. Šiuos judesius galima pritaikyti ne tik kiekvienam šokių stiliui bei įvairioms sporto šakoms siekiant efektyvumo, bet ir naudoti kasdienybėje.

Štai kaip somatinio kūno judesius, jų išraiškas galima pritaikyti šokyje ir perkelti į sceną:

Atsiliepimai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *