Laikysenos studijos

Gražios laikysenos studijos

BALANDŽIO 14 d. Vilniuje – I dalis

KUR:

J. Basanavičiaus g. 33 – 1

Kada:

11.00 – 14.00

Trukmė:

3 val.

Kaina:

35 eurai

Registracija būtina!

Užpildykite registracijos formą arba registruokitės šiuo tel. nr.: +37067533809

Registracija:

Apmokėjimo tvarka

DĖMESIO! Amžiaus cenzo nėra, fizinis pasiruošimas nereikalingas arba nebūtinas, galite būti sočiai pavalgę. Užsiėmimas vyksta basomis, reikalingos kojinės arba galite avėti tapkutėmis (češkėmis).

Kas yra laikysenos studijos?

Visą savo gyvenimą mes įpratę savaip sėdėti, stovėti, vaikščioti. Dažniausiai niekada neatkreipiame dėmesio kaip mes tai darom. Labai mažas procentas žmonių vaikšto tiesiai ir be pastangų laikydami savo ašį. Tokius praeivius iškart lenva pastebėti. Savo praktikoje, mokinant šokti, bent metus didžiausias dėmesys skiriamas stovėsenai ir vaikščiojimui. Kitaip tariant, iš naujo mokinamės vaikščioti. Be šių pagrindų bet koks judesys tampa beprasmis. Tad, matant tokią situaciją, kilo idėja daryti mokymus, padėsiančius atrasti savąją taisyklingą laikyseną, kurią tobulinti galima bus savarankiškai.

Kodėl verta?

Savimi rūpintis verta visada! Grožiui laikysena tiek pat svarbi, kaip ir daugeliui lankymasis grožio salonuose. Bet ne tik grožiui. Šalutiniai geros laikysenos poveikiai – „palengvėjęs stuburas“, stuburo skausmų sumažėjimas, pagerėjęs organų darbas (ypač esančių apatinėje pilvo dalyje), pasitikėjimas savimi, tiesi eisena ir daugelis neįvardintų gerų dalykų.

Kokia studijų metodika?

Gražios laikysenos studijas sudaro dvi dalys:

I dalis – apatinė kūno dalis

II dalis – viršutinė kūno dalis

! Antroje dalyje gali dalyvauti tik dalyvavę I oje dalyje arba turintys reikalingas praktines žinias.

Studijų metodika sudėta praktikuojant judesį „įvairiais kampais“, remiantis kai kuriomis idėjomis. Viena iš jų – dubens dugno tema. Be dubens dugno (didelis giluminis raumenynas pilvo apačioje) pajautimo mes prarandame atraminius taškus kūne. Tai antra žemė, į kurią remiamės. Kad jis veiktų, jį reikia lavinti, kaip ir kiekvieną raumenį. Bet pirmiausiai jį reikia atrasti savo kūne! Užsiėmimuose naudojami pratimai bei laisvas ir tikslingas judesys padeda suprasti klaidingus dabartinės stovėsenos įpročius ir juos pakeisti į kūnui sveikus ir naudingus. Ilgainiui šie nauji įpročiai suformuoja naują laikyseną.

Kas veda užsiėmimus?

Užsiėmimus veda jų autorė, flamenko šokių mokytoja ir atlikėja, sertifikuota somatinio judesio praktikė, judesio srityje esanti ir aktyviai dalyvaujanti įvairiuose judesio seminaruose bei metodikų pristatymuose 20 metų, Liucija Puidokaitė.

Registracija:

Atsiliepimai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *