Judantis stuburas

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „stuburas“

Stuburas – mūsų atraminė ašis. Tokie posakiai, kaip “neturi stuburo”, “su stuburu” mums yra puikiai žinomi, apibūdinant žmogaus charakterį. Kiek mes patys žinome apie savo stuburą? Gal būt tik tiek, kad kažkur nugaroj skauda, kaip atsilenkiam ar panašiai. O ar žinot savo stuburo judėjimo ir sveikimo galimybes? Ar prisimenate kaip jis vystėsi Jums dare santgimdoje ir po gimimo? Ar esate kalbėję su savo stuburu? Galbūt Jūs tas žmogus, kuris krauna “sau ant kupros” visas pasaulio problemas ir skundžiasi nuolatiniais stuburo skausmais? Taip, stuburas, kaip ir kitos kūno dalys, atspindi mūsų vidinius įsitikinimus. Jis yra be galo svarbus mūsų gyvenime. Su jo ne judra dažnai būna susiję begalės fizinių problemų. Galvos skausmai, sutrikusi žarnyno, inkstų ar kitų organų veikla – dažnas susispaudusių ar nejudrių stuburo slankstelių pasekmė. Todėl šis užsiėmimų ciklas skirtas naujai atrasti, suprasti, įvertinti savo stuburą ir pagaliau leisti jam kvėpuoti ir judėti!

Užsiėmimų dalys:

I d.-stuburo judesiai iki ir po gimimo;

II d. – stuburas – griaučių sistemos dalis. Jo judėjimo galimybės.

Įgytomis puikiomis žiniomis Jūs galėsite naudotis kiekvieną dieną savo stuburu ir gerinti. Judindami stuburą, Jūs įtrauksite ir kitas savo kūno sistemas, gerindami bendrą savijautą. Jūs turėsite galimybę senus ar „užstrigusius“ vystymosi modelius pakeisti naujais.
Užsiėmimų metu per meditaciją ir judėjimą ieškosime kontakto su savo kūnu ir stuburu. Sužinosite apie naujas stuburo judėjimo galimybes ir ryšius Jūsų kūne. Tai padės Jums laisviau judėti, greičiau bei natūraliau sveikti ir gerinti bendrą savijautą. Užsiėmimai parengti pagal IBMT (Integrative Bodywork and Movement Therapy) instituto programą (www.ibmt.co.uk).
Užsiėmimai tinka visų profesijų ir amžiaus žmonėms, turintiems ir neturintiems stuburo problemų.

Kada: kovo 26 d. 18.00 – 21.00

Kur: Basanavičiaus g. 33

Kaina: 20 eurų

Registracija: