Kūno meditacija

Kūno judesio meditacijos ONLINE 

BIRŽELIO 15 d. 20 val.

Tai puikus būdas atsipalaiduoti, nusiramti, „atgauti kvapą“ po dienos darbų bei sumažinti stresą. Taip pat tai gali būti kaip gili fizinė mankšta, priklausomai nuo kiekvieno individualių kūno poreikių.

Šioje meditacijoje nėra jokių reikalavimų, išskyrus jaustis patogiai. Į ekraną žiūrėti nėra būtina. Aplinka turėtų būti patogi pačiam sau, nesvarbu namie ar gamtoje. Geriausiai kietas pagrindas, ant kurio būtų patogu laisvai sėdėti, gulėti, stovėti, judėti. Tai yra grindys arba žemė. Sofos, lovos, minkšti ar kieti foteliai ir kėdės – nepageidautina.

Prisijungimas per zoom programėlę. Ją reiktų instaliuotis savo įrenginyje. Užsiregistravusiems atsiųsime prisijungimo nuorodą į el. paštą.

Trukmė: 40 min.

Kaina: NEMOKAMAI

!!! Norintys tęsti šią praktiką, galės prisijungti į mėnesio (8 kartai) trukmės užsiėmimus antradieniais ir ketvirtadieniais 20 val.

Abonemento kaina – 60 eurų

Užsiėmimo trukmė – 60 min.

REGISTRACIJA:

Kaip vyksta meditacijos?

Kūno meditacijose per savo kūno stebėjimą ir impulsus, kylančius iš kūno, leisimės į kelionę savo kūnu per judesį. Ieškosime ryšio su savo kūno sistemomis, dalimis ir aplinka, kurioje esame. Naujai pažinsime savo kūną. Liudysime savo patirtį čia ir dabar.
Tokia patirtis padės pažvelgti į esamas problemas kitu žvilgsniu; sužinosite kaip pačiam giliai atsipalaiduoti; sužinosite kaip naudotis kūne esančiu potencialu; išmoksite grįžti į dabartį; įsižeminsite.
Puiki pradžia tiems, kurie turi prastą ryšį su savo kūnu ar visai jo neturi. Tiems, kurie įpratę būti praeityje ar ateityje. Tiems, kurie nesijaučia “stovintys ant žemės”. Tiems, kurie norėtų rasti geresnį ryšį su aplinka, pažinti savo ir kitų ribas. Tiems, kurie nuolat ir daug galvoja ar dirba įtemptą protinį darbą.
Pastaba!
Siūlau pradėti gilintis į savo kūną nuo šio ciklo. Tai padės giliau prisiliesti prie siūlomų temų.

Registracija