Pokalbis su pinigais

Patyriminis užsiėmimas apie pinigus ir santykį su jais.

Svarbi šių laikų tema – pinigai. Vieniems jie lengvai pasiekiami, kitiems – šiaip ne taip. Kas sukelia trukdžius pinigams laisvai cirkuliuoti gyvenime, bus galimybė sužinoti patyriminiame judesio užsiėmime apie pinigus.

Tai psichologinio pobūdžio užsiėmimas, kur kalba ne protas, o kūnas, leidžiantis suvokti gilesnes finansinio nepasitenkinimo priežastis, kurios yra pačios įvairiausios. Tai gali būti nemokėjimas duoti ar priimti, nesaugumas turėti pinigų, baimė būti turtingam, baimė prarasti pinigus, pinigų iškėlimas aukščiau savęs, savo talentų nepaisymas, saviraiškos nebuvimas ir daugelis kitų, “plika akimi” nematomų priežasčių.

Taip pat galime turėti daugybę pasiteisinimų neturėti pinigų, kad tik netektų nešti mums patiems nesuprantamų pasąmonėje susikurtų atsakomybių. Kaip atvirkštinis variantas gali būti įsikibimas į pinigus, nuolatinė streso būsena dėl kiekvieno cento išleidimo. Variantų tikrai daug ir visi jie susiveda į viena – tai nuolatinė malda pinigams. Jų nepriteklius ar perteklius nuolat verčia apie tai galvoti.

Retas, kuris yra laisvas nuo pinigų turėjimo ar neturėjimo.

Ir visgi, kol kas pinigai yra svarbi materijos išraiška, be jos niekaip.

Nors jų judėjimas mūsų gyvenime priklauso nuo mūsų tam tikros vidinės nuostatos.

Idėja analizuoti šią sritį per judesį gimė spontaniškai, matant kiek problemų galima spręsti pasitelkiant kūną, kurį turime kiekvienas.

Registracija