Apie mus

“ Šok Flamenko“ studija kviečia visus, norinčius išmokti šokti flamenko.

Šok flamenko

 Miesto centre įsikurūsioje jaukioje studijoje galėsite pasinerti į flamenko pasaulį, išmokti jo paslaptis ir atrasti save.
Norime pabrėžti, jog amžius flamenko mokymuisi neturi jokios reikšmės. Mūsų studijoje negalioja priimti stereotipai: stora, senas, plonas, šviesus ir t.t. Mums svarbus tik jūsų noras ir pasiryžimas šokti.
Kviečiame kartu pasinerti į temperamentingą šokio pasaulį, kuriame susipina įvairios emocijos ir patirtys, kviečiame atrasti save ir savo flamenko atsapalvį.
Moterims flamenko – tai būdas atskleisti savo moteriškumą, pataisyti ar suformuoti laikyseną, atrasti savo žavesio receptą… Juk kiekviena mes – ypatinga, išskirtinė. To išskirtinumo ir paieškokime drauge.
Be jokios abejonės flamenko – puikus būdas atitrūkti nuo kasdieninės rutinos, pajudėti, nes daugelis mūsų daug laiko praleidžiame sedėdami.
Galiausiai flamenko užsiėmimuose pabendrausite su naujais žmonėmis, užmegsite pažintis.
Ir nebijokite, kad jums nepavyks. Taip, galbūt ne iš karto perprasite flamenko paslaptis, bet jums tikrai pavyks! O kai įsitrauksite į užburiantį flamenko pasaulį, nebenorėsite iš jo išeiti…
Iki susitikimo,
Studijos vadovė ir mokytoja –
Liucija Puidokaitė