Flamenko šokių pamokos

Užsiėmimų tvarkaraštis

Kainos ir apmokėjimo tvarka

 

Ko mokinsimės pamokose?

Be jokios abejonės, taisyklingos kūno laikysenos, stiprinsime tam reikalingus raumenis.

Taip pat ritmikos, plojimų technikos (palmas), rankų plastikos, pėdų technikos (zapateado), kūno koordinacijos,choreografijos.   

Improvizacijos pagrindų, erdvės, kontakto su erdve suvokimo ir panaudojimo. Didelį dėmesį skirsime kūno bei veido išraiškai.

Kaip apsirengti pamokoje?

Apranga turi būti nevaržanti judesių. Geriausiai repeticijoms tinka sportinės kelnės, kad matytųsi kojos. Platus ar platėjantis sijonas taip pat tinka.

Flamenko avalynė yra speciali, tad pradžiai galite atsinešti tiesiog šokių tapkutes ar batelius neaukštu stabiliu kulnu.

Štai šokių prekių parduotuvės puslapis:

http://www.dancemakers.lt

 

 

 

Jei vis dar abejoji, ar esi tinkama (-as) šokiams, tuomet siūlau pasižiūrėti!

https://youtu.be/7Vi9PtffjUo

Atsiliepimai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

 • Daiva parašė:

  Kai atėjau pas Liuciją jau buvau studijavusi meno terapiją, susipažinusi ir dalyvavusi šokio-judesio-kūno terapijos užsiėmimuose su įvairiais mokytojais. Tačiau vis dar jaučiausi nestabili savo būtyje, ne visai patenkinta santykiu su savo kūnu, ne visada savyje. Liucija man iš karto pasirodė labai artim. Paprasta, be galo nuoširdi ir absoliučiai visiems vienodai draugiška, dėmesinga, jautri. Puiki mokytoja su unikaliomis neeilinėmis „flamenko terapijos“ žiniomis. Niekada nesiveržiau į sceną, greičiau, atvirai sakant, dažniausiai vengiau bet kokio viešesnio dėmesio, tačiau tik po 3 mėnesių jau dalyvavau koncerte ir jaučiausi puikiai! Liucijos flamenko užsiėmimai ir pirmasis mano pasirodymas scenoje tapo tarsi tramplynu šuoliui į naują gyvenimą… Viva flamenko! Ačiū Liucija 🙂

 • Justina parašė:

  Liucija pasirodė atidi, kruopšti, nuolat kurianti, nestandartiškai mąstanti mokytoja, turinti slaptą troškimą visas savo mokines paversti scenos žvaigždėmis. Todėl jos pamokos – tai ne tik atpalaiduojantis laisvalaikio užsiėmimas, bet ir naujus iššūkius pateikiantis procesas.

 • Dalia parašė:

  Įdomios pamokos su nuostabia ir profesionalia mokytoja. Labai gera mankšta sustiprinti raumenims ir taisyklingai laikysenai.

  Smagu šokti pagal flamenko muziką ir pasijusti moteriška.

 • Renata parašė:

  Flamenkas padėjo pajusti savo moteriškumą ir viduje slypinčią jėgą tuo pat metu. Leido suvokti judesio niuansų svarbą, jų skirtingą išraišką, kalbėseną. Šokis padėjo išsilaisvinti iš vidinių suvaržymų, drąsiai kurti ir išreikšti save. Man Flamenkas- tai aiški išorinė forma su turtingu turiniu viduje. 🙂 Pasirinkau Šok flamenko studiją, nes man patiko jos vadovės kūrybiškumas ir preciziškas požiūris judesio kokybei. Jos begalinės kantrybės dėka įdirbis davė akivaizdžių rezultatų- pagerėjo laikysena, pasirodymai prieš publiką suteikė drąsos ir pasitikėjimo. 🙂