Liepsnojantys ritmai

Liepsnojantys Ritmai

Muzika ir šokis ribų neturi! – teigia profesionalūs savo srities meistrai, sukūrę įspūdingą programą plataus spektro publikai.

Programoje skambės aistringa klasikinės gitaros muzika, kurią publikai dovanos ypač ryškus Lietuvoje ir už jos ribų klasikinės gitaros virtuozas, daugelio tarptautinių konkursų laureatas, ypač daug nusipelnęs klasikinės gitaros skleidėjas bei atlikėjas Lietuvoje,kūrinių gitarai autorius ir publikos mylimas kaip koncertų vedėjas – Algimantas Pauliukevičius. Šią muziką praturtins ekspresyvi ir charizmatiška flamenko šokio meistrė ir kūrėja Liucija Puidokitė, koncertuojanti Lietuvoje ir užsienyje. O taip pat prie šio dueto prisijungs ir praturtins programą džiazo elementais, marimbos garsais ir nepakartojama perkusijos šou perkusijos dievas Saulius Auglys, taip pat žinomas visoje Lietuvoje ne tik kaip atlikėjas, bet ir kaip kompozitorius, su koncertais aplankęs Europą, JAV bei kitas pasaulio šalis.

Ispaniškai liepsnojantys ritmai, karšta atmosfera, saldūs muzikiniai prieskoniai ir uždegantis publiką visuotinis šėlsmas – visa tai laukia mūsų išskirtiniuose gitaros, flamenko šokio ir mušamųjų instrumentų šventiniuose koncertuose:

  • gruodžio 26 d. 16 val. – Taujėnų dvaras
  • https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/liepsnojantys-ritmai–taujenai-302005/
  • gruodžio 28 d. 17 val. – Saulės koncertų salė, Šiauliai
  • https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/liepsnojantys-ritmai–siauliai-301965/
  • gruodžio 29 d. 15 val. – Trakų Vokės dvaras
  • https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/liepsnojantys-ritmai–vilnius-301977/?fbclid=IwAR25jmS68bmFdCg5EQAR1W80JQvPjVSyNFFwh0DYQ8xkDMlGK2nXTh-ovNs

Šventes švęskime drauge!