GYVASIS JUDESYS arba apie flamenko kitaip

GYVASIS JUDESYS

arba apie flamenko kitaip

Šis mini seminaras skirtas šokantiems flamenko kelis metus ir daugiau. Tiek mėgėjams, tiek profesionalams.

Data: rugsėjo 8 d., antradienis;
Laikas: 18.00 – 21.00, 21.30 (su arbatos pertraukėle);
Vieta: J. Basanavičiaus g. 33, Vilnius;
Kaina: 15 eurų.

REGISTRACIJA:

Kviečiame prisiliesti prie flamenko šokio technikos ir išraiškos „kitu kampu“.

Bus dalinamasi žiniomis apie kūne esančius atraminius taškus, kaip ir kur pradėti ir baigti judesį. Apie pačią judesio bazę flamenko šokių stiliuje. Apie labai paprastus ir svarbius dalykus šokyje.

Tai pažintinis seminaras apie tai, kaip judesiui atlikti galime naudoti ne tik raumenų, bet ir kitas kūno sistemas ( kaulai, raumenys, oda, organai ir t.t.) . Tokiu būdu neperkraunama viena sistema, kūnas tampa gyvybingesnis, judresnis, našesnis, vyksta sveikatinimosi procesai.
Kiekevienas prisilietimas prie kūno, judėjimas iš kūno sistemų praplečia judesio galimybių ribas bei judesio išraišką. Tai suteikia judesiui gyvumo, savitumo. Nebereikia tiek išorinių pastangų išmokti naujus judesius ar įtvirtinti senus.
Tuo pačiu stiprinama taisyklinga kūno laikysena, laisvinami sąnariai, tvirtėja giluminiai kūno raumenys, o šokis įgauna aiškesnį charakterį.
Neišvengiamai paliečiama ir psichologinė pusė: gali atsirasti stabilumo, vidinės ramybės, pasitikėjimo savimi, gyvenimo džiaugsmo ir kiti pojūčiai.
Šis mini seminaras tinka tiek mėgėjams, tiek profesionalams, šokantiems ar šokusiems flamenko.

Seminarą veda Liucija Puidokaitė.
„Šoku flamenko nuo 2003 metų. Baigiau integruoto darbo su kūnu ir judesio terapijos studijas ( Anglija). Dalyvauju įvairiuose flamenko bei laisvo judesio seminaruose. Per pastaruosius metus suvokiau kaip svarbu savo kūnu vadovautis kaip žemėlapiu bet kokioje šokių srityje, naudotis jo teikiamais resursais ir, be abejo, žinoti kaip tai padaryti. Tad šiomis žiniomis ir dalinsiuos praktiniame seminare 🙂 „.

Laukiame Jūsų!