Flamenko moteris. Moters galios šokis

FLAMENKO MOTERIS. MOTERS GALIOS ŠOKIS.

Praktiniai saviugdos užsiėmimai moterims, įtraukiant judesį ir šokį.

Šie užsiėmimai leis artimiau pažinti tas moters savybes, kurias esame užmiršę dėl įvairių priežasčių ar vengiame atskleisti, tačiau be kurių esame tik dalis savęs.

KADA: antradieniais 19.15 (nuo kovo 14 d.)

KUR: J. Basanavičiaus g. 33 , Vilnius

KAINA: 60 €/ 4 užsiėmimai iš eilės

!!!  Numatoma uždara grupė.

 Užsiėmimų pristatymas vyks kovo 14 d. 19.15

Renginys NEMOKAMAS.

Kviečiame registruotis ir dalyvauti!

REGISTRACIJA:

Kodėl būtent Flamenko Moteris?

Stebint flamenko meną, pagrindinis dėmesys nukrypsta į tai, jog visi flamenko muzikos ir šokio stiliai yra apie gyvenimą, įvairias jo  puses – tiek šviesias, tiek tamsias, atspindi įvairiausias žmogiškas emocijas. Apie visa tai yra dainuojama, grojama, šokama. Arba išdainuojama, išgrojama, iššokama. Dainavimas – lyg rėkimas – savo gyvenimo džiaugsmų ir skausmų vieša išpažintis. Svarbus aspektas – atlikėjo palaikymas, padrąsinimas, paraginimas plojimais, žodžiais ar žodžių trumpiniais. Palaikymas bet kokiu atveju. Tai lyg gera terapijos sesija. Čia nereikia dėtis nuolat besišypsančio atlikėjo kaukės. Esu šiuo metu toks, koks esu.

Moters aspektas flamenke – moteris, žinanti savo ribas ir leidžianti kitiems jas žinoti; mokanti reikšti savo emocijas, kas moteriai ypač svarbu; mokanti supykti, ko geros mergaitės paprastai nedaro; mokanti apginti savo erdvę ir apsiginti kaip motina liūtė; nebijanti savo seksualumo, ką dažnai slepiame ar „ užspaudžame ” dėl įvairių priežasčių; yra pilna gyvybinės energijos, ką irgi dažnai slepiam po silpnumo ar kitomis kaukėmis.

Flamenko Moteris – tai emociškai ir fiziškai sveikos moters įvaizdis.

Galbūt todėl flamenko menas toks užburiantis ir žavintis. Jis nepripažįsta jokio lygio priespaudos.

Tad kviečiame atrasti savyje Flamenko Moterį – užburiančią, žavią, karalienę ir laukinę, tylią ir audringą, seksualią ir griežtą – tokią moterį, kuri moka būti savimi.

Užsiėmimuose bus naudojamos praktinės kūno ir judesio terapijos žinios bei flamenko šokio pagrindai. Tai leis plačiau atskleisti  savo moterišką esatį.

REGISTRACIJA:

Tel.: 8 675 33809

Iki susitikimo!

Taip pat skaitykite:

http://muge.eu/moters-sestadienio-atradimai/