Koncertai

„Ispaniški pokalbiai“

ispaniškos/ flamenko muzikos ir šokio koncertas

Rugpjūčio 13 d. 20 val.

Palanga

( Palangos senoji gimnazija, Jūratės g. 13 )

Bilietus į koncertą galite įsigyti čia:

https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/ispaniski-pokalbiai-399765/

Koncertuojantis ansamblis – Duo Flame LT – yra paruošęs spalvingą programą, skirtą plataus spektro publikai. Koncerte skambės gerai žinomi Ispanijos bei Lotynų Amerikos muzikos perlai, tokie kaip I.Albeniz “Asturias”, A.Piazzolla “Tango Verano Porteño” bei autentiški flamenko stiliai.
Duo Flame LT yra profesionalus flamenko šokio ir klasikinės gitaros duetas, kurio nariai – Liucija Puidokaitė –
ekspresyvi, charizmatiška flamenko šokio meistrė ir kūrėja ir Algimantas Pauliukevičius –
klasikinės gitaros virtuozas, tarptautinių konkursų laureatas bei organizatorius, žymus pedagogas, kūrinių gitarai autorius ir koncertų vedantysis – dovanos publikai geriausių emocijų, juoko ir aistros puokštę. 

Plačiau apie atlikėjus

Liucija apie save :
Flamenko menas mane patraukė 2003 metais ir … sužavėjo! Iškarto supratau, kad tai „mano“. Jo mokytis pradėjau Vilniuje, pas vieną pirmųjų flamenko mokytojų Lietuvoje, Beatričę Tomaševičienę. Noras tobulėti atvedė į privačias studijas užsienio šalyse pas puikius dėstytojus: Marianna Verdecia, Gabriela Gutarra, Claudio Javarone, Beatriz del Pozo. Šie mokytojai paskatino dar rimčiau gilintis į flamenko pasaulį. Toliau tobulinausi kviestiniuose flamenko meistrų (Clarisa di Salvo, Soledad Gomez, Chua Alba, Sebastian Sanchez, Javier Gomez ir kt.) bei profesiniuose judesio (Daniel Lepkoff – kontaktinė improvizacija, Brenda Naso – Laban judesio analizė ir kt.) seminaruose.
Esu baigusi Lietuvos muzikos ir teatro akademiją, alto specialybę. Įgyta pedagogo kvalifikacija, sceninė patirtis ir muzikinės žinios šiandien man labai praverčia mokant šokti, kuriant kompozicijas, suvokiant flamenko muziką bei perteikiant flamenko ritmo subtilybes kitiems.
2014 m. baigiau IBMT (Integruoto kūno darbo ir judesio terapijos institutas) studijas (įkūrėja Linda Hartley, Anglija). Besimokydama nustebau kaip naujos žinios padeda tobulėti šokyje, praplečia fizinio kūno galimybes, kurias turi kiekvienas.
Todėl į flamenko šokį nutariau integruoti studijų metu įgytas kūno terapeuto žinias, tobulesniam ir laisvesniam judesiui atskleisti. Pažintis su savo kūnu, jo pajauta ir raiška yra susiję su tobulėjimu ne tik šokyje, bet ir kasdieniame gyvenime.

Algimantas Pauliukevičius

 klasikinės gitaros studijas baigė Lietuvoje ir Baltarusijoje, 2000 metais tarptautiniame gitaristų konkurse Italijoje pelnė pirmąją vietą.

 Būdamas aktyvus klasikinės gitaros propaguotojas, yra parengęs švietėjiškų programų vaikams ir jaunimui, dalyvavęs Lietuvos televizijos ir radijo laidose, padaręs fondinius įrašus Lietuvos radijuje. Šiuo metu yra asociacijos „Motus Recto“ prezidentas. Dabar populiarina klasikinę gitarą muzikuodamas ir organizacine veikla. Yra tarptautinio S.Šilinsko klasikinės gitaros konkurso įkūrėjas ir meno vadovas.

Šiuolaikinės muzikos klasikinei gitarai puoselėtojas, festivalių „Gaida“, „Jauna muzika“ ir kitų dalyvis. Yra atlikęs O.Balakausko, O.Narbutaitės, G.Kuprevičiaus kūrinių premjeras Yra dažnas svečias Lietuvos ir Europos koncertų salėse.

Dažnas kamerinio muzikavimo dalyvis. Yra grojęs su daugeliu Lietuvos atlikėjų – Šv. Kristoforo orkestru, M.K. Čiurlionio styginių kvartetu,  ansambliu “Vilniaus Arsenalas”. Koncertavo su dainininke G.Skėryte (ansamblis “Primaduo”), dainininkais A.Krikščiūnaite ir E.Prudkausku.

Bilietus galite įsigyti čia:

store.bilietai.lt/public/lt/event/399765/purchase/sector/70142

G-2B53447K69