Pamokos Naujokams

Flamenko Pamokos Naujokams

Užsiėmimai naujokams specialiai parengti apjungiant flamenko šokį ir somatinio (kūno) judesio pagrindus. Šios metodikos dėka flamenko šokių mokymasis tampa lengvesnis ir efektyvesnis. Analogų Lietuvoje nėra.

Pažintinė pamoka – seminaras KOVO 13 d. 11.45 – 13.00

! Norinčius tęsti užsiėmimus kviesime į naujokų grupę:

I ir III – 11.45 – 13.00

Susidarius grupei, būtų galimybė lankyti reguliarius užsiėmimus ir savaitgaliais.

Registracija pažintinei pamokai :

Pažintinė pamoka NEMOKAMA

Nuotolinio dalyvavimo atveju,pamoka vyks per „zoom“ programėlę. Užsiregistravusiems atsiųsime prisijungimo nuorodą.

Reguliarios šokių pamokos naujokams dienos metu vyks nuo KOVO 15 D.

Užsiėmimų tvarkaraštis

Kainos ir apmokėjimo tvarka

Apie pamokas

Šokis savaime teikia geras emocijas, gracingą laikyseną ir fizinį krūvį. O teisingas savo kūno sistemų naudojimas prideda ne tik sveikatos, bet ir aiškumo kaip tiksliau, gražiau, gracingiau daryti tam tikrus judesius.
Tam, kad šokis būtų pilnavertis, svarbu suvokti, pajausti judesio kokybę bei tikslingai lavinti ir išlaisvinti „sustingusias“ ir „užmirštas“ vietas kūne.
Tad kaip išmintingai įdarbinti šokiui savo kūną, išmokti naudotis reikiamais raumenimis, taisyklinga kaulų padėtimi, tuo pat metu gerinant sveikatą ir bendrą savijautą, bus mokoma specialiai parengtuose užsiėmimuose, apjungiant somatinio judesio ir flamenko šokio pagrindus.

Ką duoda šios pamokos? 

Somatinių judesių pagalba flamenko šokių mokymasis yra daug efektyvesnis. Taip pat lavina kūno plastiką, judesius daro organiškais, skatina improvizacinį potencialą, žadina viso kūno raumenų sistemą, mankština ir gydančiai veikia sąnarius, sausgysles, vysto kūno kaip visumos pojūtį. Labai gera mankšta visam kūnui. Judesiai puikiai atrodo scenoje. Gera sveikatinimosi priemonė. Atveria kūrybinį potencialą. Šiuos judesius galima pritaikyti ne tik kiekvienam šokių stiliui bei įvairioms sporto šakoms siekiant efektyvumo, bet ir naudoti kasdienybėje.

Ko mokinsimės pamokose ?

Be jokios abejonės, taisyklingos kūno laikysenos, stovėsenos, stiprinsime tam reikalingus raumenis. Mokinsimės jausti ir valdyti savo kūną.

Taip pat ritmikos, plojimų technikos (palmas), rankų plastikos, pėdų technikos (zapateado), kūno koordinacijos, choreografijos. Improvizacijos pagrindų, erdvės, kontakto su erdve suvokimo ir panaudojimo. Didelį dėmesį skirsime kūno bei veido išraiškai.

Kaip apsirengti pamokoje?

Apranga turi būti nevaržanti judesių. Geriausiai repeticijoms tinka sportinės kelnės, kad matytųsi kojos. Platus ar platėjantis sijonas taip pat tinka.

Flamenko avalynė yra speciali, tad pradžiai galite atsinešti tiesiog šokių tapkutes ar batelius neaukštu stabiliu kulnu.

Štai šokių prekių parduotuvės puslapis:

www.dancemakers.lt

Registruokitės, klauskite: